(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського від початку травня в Україні працює фандрейзингова платформа UNITED24

Дата публікації 3.8.2022 9:47:32
 

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського від початку травня в Україні працює фандрейзингова платформа UNITED24. Її мета — збільшити благодійні пожертви на підтримку України у світі, працювати з міжнародними організаціями та великим бізнесом, всіляко промотувати Україну на міжнародній арені. Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоровʼя та Міністерства інфраструктури України.

Працює національна платформа за такими напрямами:

  • допомога Збройним Силам України;
  • гуманітарна;
  • медична допомога і допомога дітям;
  • відновлення інфраструктури;
  • цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Станом на червень 2022 року, національна платформа продовжує успішно працювати в режимі «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян для підтримки України.

Як повідомляють в Міністерстві цифрової трансформації, за півтора місяці роботи платформи було зібрано $60 млн. На ці гроші міністерство охорони здоровʼя закупило апарати ШВЛ для лікарень та займається покупкою рентген апаратів, а Міністерство оборони придбало велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Більше інформації про фандрейзингову платформу UNITED24 - за посиланням https://u24.gov.ua/uk

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: