З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах, 17 червня рятувальники Білоцерківського РУ провели рейди по водним об’єктам розташованим на території Сквирської громади.

Дата публікації 20.6.2022 12:14:12

Під час проведення роз'яснювальної бесіди з відпочиваючими рятувальники нагадали їм правила поведінки на воді, а батьків, які були з малими дітьми попередили не залишати їх без догляду. Вручили інформаційні листівки та нагадали про заборону відвідування пляжів під час військового стану і про виявлення вибухонебезпечних предметів поблизу водойм та дії у разі знаходження небезпечних знахідок.
Також серед мешканців громад було розповсюджено наглядну агітацію з правилами поводження на воді та поблизу водойм.