Нарада з керівниками комунальних служб

Дата публікації 17.2.2023 15:24:29

Сьогодні відбулася нарада з керівниками комунальних служб. Порядок наради передбачав заслуховування звітів керівників комунальних підприємств, благоустрою громади та роботу в осінньо-зимового періоду.
Проаналізовано оперативну ситуацію в громаді з питань благоустрою.
Директор КП «Сквир-водоканал» Юхим Шварцбурд у своєму звіті зазначив:
- ремонт засувки на КНС-2А;
- ремонт насоса №11 на КОС;
- промивка та прочистка каналізаційного колектора по пров. Катановий, 17;
- промивка та продувка водогону по пров. Цегельний, 23;
- ремонт автоматів та реле часу на свердловині в с. Шамраївка;
- ремонт бювета по вул. Київська;
- профілактика каналізаційної мережі по місту;
- щотижнева профілактика каналізаційних колекторів і колодязів;
- щоденне хлорування водогону;
- вивіз нечистот відповідно до заявок мешканців м. Сквира (12 бочок)
Олександр Скарбовійчук, начальник КП «Сквирське комунальне господарство», доповів про роботу господарства у звітному періоді:
- двірниками підприємства було проведено прибирання прибудинкових територій багатоквартирних будинків по вул. Шевченка, 35, вул. Богачевського, 15, вул. Богачевського, 17, вул. Соборна, 8, вул. Соборна, 11, вул. Соборна, 29, вул. М.Рильського, 52, вул. Ш.Алейхема, 4, вул. Набережна, 1, вул. Набережна, 13, вул. Набережна, 15, вул. Набережна, 15, вул. Набережна, 21, вул. Набережна, 23, вул. Київська, 5.
- сантехніками господарства був проведений обхід та огляд підвальних приміщень з метою перевірки справності каналізаційних та водопровідних мереж;
- сантехніки виконали очистку каналізаційних труб, зробили прочистку крана та виконали чистку каналізаційних труб;
- електриками було проведено ремонт електропроводки, заміна автомата, заміна лампочок в місцях загального користування, проведення обліку лічильників з метою виявлення незаконних підключень, ремонт освітлення в підвалі;
- водіями було здійснено вивезення ТПВ загалом 410 м3;
- обхід підвалів з метою зняття показників лічильників;
- перевірка щитових по будинках;
- проведено перемовини з 16 боржниками;
- до Індивідуального договору приєдналося 11 осіб;
- направлено на розгляд 2 заяви про видачу судового наказу;
- в ДВС за виконавчими документами відкрито 10 виконавчих проваджень;
- на розгляді Сквирського районного суду зареєстровано 16 справ, за матеріалами яких відбувається розгляд;
- проведено роботу із закладами освіти та укладено угоди на безоплатне зберігання та використання контейнером для ТПВ. Надано 8 контейнерів для безоплатного користування.
За роботу КП «Сквираблагоустрій» прозвітував в.о. директора Олександр Пінчук:
- кронування дерев по пров. Каштановий;
- погрузка, перевезення та вигрузка гілок після кронування дерев по пров. Каштановий, пров. Медовий, вул. Папаніна, вул. Сонячна, вул. Липовецька;
- посипка небезпечних ділянок вулиць міста протиожележною сумішшю;
- погрузка, вивіз та вигрузка гілок після кронування дерев;
- посипання небезпечних ділянок ВДМ протиожеледною сумішшю;
- вивезення ТПВ по вул. Липовецька, вул. Соборна, вул. Миколи Гоголя, вул. Карла Болсуновського (бувша вул. Богачевського), пров. Георгія Якушкіна, вул. Кобзаря, вул. Тараса Шевченка.