Вітаємо лауреатів обласного етапу фестивалю ДЮП !

Дата публікації 2.5.2018 12:10:38

Вітаємо лауреатів обласного етапу фестивалю ДЮП !

Щороку в нашій державі проходить Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів  шкіл всієї України. Завданням фестивалю є залучення школярів до участі у роботі з вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення; розкриття творчих здібностей, організації змістовного дозвілля молоді, виховання у дітей культури поводження з вогнем, засвоєння дітьми правил пожежної безпеки та виховання у них зацікавленості професією пожежного – рятувальника.

27 квітня в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних взяла участь команда Буківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок»  «Teenaggers»». Склад команди : Русяк Наталія, Гіптенко Владислава, Кобернюк Владислав, Павлівський Ярослав, Кирильчук Юрій, Кузнєцова Ольга, керівник команди Покропивна Тетяна Миколаївна. За підсумками наша команда «Teenaggers» стала лауреатом фестивалю та нагороджена грамотою ГУ ДСНС України у Київській області а також подарунками.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області