Виявлено авіаційний снаряд, ручну протипіхотну гранату часів Великої Вітчизняної війни на території ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

Дата публікації 20.11.2017 15:13:55

17.11.2017 року о 23 год. 05 хв. на пункт зв’язку частини 7-ДПРЧ м. Сквира надійшло повідомлення про те, що в с. Руда Сквирського району по вул. Заводська, 27 на території ТДВ «Шамраївський цукровий завод» громадянкою Брижицькою М.О., було виявлено авіаційний снаряд 1 шт., ручну протипіхотну гранату 1 шт.  часів Великої Вітчизняної війни. Місце знахідки охороняється працівниками Сквирського ВП ГУ НП України у Київській області.

На даний момент рятувальники подали заявку на виклик піротехнічної служби ДСНС України для зачищення місцевості та знищення виявлених вибухонебезпечних предметів. З працівниками заводу було проведено профілактичну бесіду щодо правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правил поводження з ними.

З метою поінформування населення рятувальники застерігають бути обережними, дотримуватись чітко визначеного алгоритму дій в разі виявлення ВНП та негайно телефонувати за номером «101» та «102».