Виїзна нарада щодо завершення та введення в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Шамраївка та Пустоварівка

Дата публікації 10.6.2021 14:41:57

Проведена виїзна нарада щодо завершення та введення в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Шамраївка та Пустоварівка.

Комісія в складі секретаря Сквирської міської ради Тетяни Власюк, заступника Сквирського міського голови Валентини Бачинської та Віталія Черненка, директора КНП СМР “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги“ Людмили Гадіяк, старости Сквирської міської ради Миколи Скочинського та представника забудовника перевірили систему опалення та стан будівель.

Забудовнику було вказано на недоліки під час будівництва амбулаторії, які він має усунути найближчим часом, до  введення будівлі в експлуатацію.