Відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт - членів Сквирського територіального відділення Малої академії наук центру творчості

Дата публікації 8.6.2021 16:18:32

8 червня ц.р., Сквирський міський голова Валентина Левіцька та начальник відділу освіти, депутат Сквирської міської ради Олександр Заболотний відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт - членів Сквирського територіального відділення Малої академії наук центру творчості.

Третє місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН вибороли: Арсеній Заруднюк, Каріна Можарівська, Руслан Рудківський, Ніна Денисенко, Софія Ільченко, Дарина Майорко. На другій сходинці конкурсу – Вікторія Велика, Дмитрів Анастасія, Барчукова Дарина, Ірина Федоренко, Саградян Алварт. Перше місце отримали – Захарій Бойко, Ірина Сичевська, Анастасія Цимбалюк, Єлизавета Солодовчук, Дарина Юрченко та Федоренко Олександра.

На ІІ-му (заключному) етапі конкурсу юні науковці посіли: Федоренко Олександра – ІІІ місце, Солодовчук Єлизавета, Бойко Захар та Сичевська Ірина – ІІ місце.

За підготовку юних науковців Сквирщини до захисту робіт МАН слова вдячності висловили вчителям загальноосвітніх навчальних закладів громади, науковим керівникам та батькам.