ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

Дата публікації 5.12.2022 16:46:6

На Сквирщині волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому цей день є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.
Сьогодні Сквирська міська голова Валентина Левіцька з нагоди Міжнародного дня волонтера привітала волонтерів Сквирщини, подякувала за активну громадську позицію, патріотизм, особистий внесок у волонтерський рух, а також побажала оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії, миру та вручила подяки.
Волонтери поспілкувались та висловили думки щодо створення координаційного органу задля активізації троботи.