(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

«Терновий вінець Чорнобиля»

Дата публікації 26.4.2021 18:3:25
 

«Терновий вінець Чорнобиля» - під такою назвою 26 квітня цього року біля меморіального знаку пожежникам-ліквідаторам у м. Сквира відбувся мітинг-реквієм. Захід засвідчив пам'ять про техногенну катастрофу світового маштабу, яка 35 років тому трапилась на Чорнобильській атомній електростанції.

Міський голова Валентина Левіцька звернулася до присутніх та усіх, хто у великій громаді Сквирщини причетний до ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, зі словами вдячності за мужність, відповідальність, пожертву власним здоров’ям в ім’я майбутніх поколінь. Акцентуючи увагу на конкретних цифрах і фактах, що характеризують масштаби аварії та її вплив на довкілля, економіку, здоров’я людей.

Символом 35-х роковин Чорнобиля стала біла троянда – квітка екологічно чистого довкілля. Її власноруч виготовили й вихованці Сквирської ради дітей «Лідер» центру дитячої та юнацької творчості. Усі ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали цю Квітку Відродження. До пам’ятних знаків загиблим співробітникам пожежної охорони під час ліквідації аварії на ЧАЕС та працівникам-чорнобильцям правоохоронних органів було покладено квіти.

 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: