Своєчасна та повна сплата єдиного внеску забезпечує фінансування державних соціальних програм

Дата публікації 24.8.2023 12:37:10

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що статтею 46 Конституції України передбачено право громадян на соціальний захист, який забезпечується завдяки сумлінній та своєчасній сплаті єдиного внеску.

Єдиний внесок є основним джерелом фінансування соціальних видатків, які гарантуються державою для незахищених верств населення.

Своєчасно сплачений єдиний внесок дозволяє державі забезпечувати право громадян на соціальний захист на випадок безробіття, від нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші соціальні виплати.

Своєчасна та повна сплата єдиного внеску – це виявлення поваги роботодавця до трудового колективу та до кожного з найманих працівників, прояв реальної турботи про них та інвестування в їх майбутнє: гідні пенсії, фінансування гарантованих державою соціальних обов’язків та стандартів, це запорука добробуту та гарантія соціального захисту населення.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast