Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури

Дата публікації 14.12.2022 13:8:32

Навчально-практичний семінар "Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури".

8-9 грудня 2022 року за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за сприяння департаменту освіти і науки КОВА, КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" на базі Щасливського ліцею Пристоличної сільської ради Бориспільського району та Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine було проведено навчально-практичний семінар "Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури".

У заході взяла участь учитель фізичної культури Сквирського академічного ліцею № 2 Олена Шевчун.

Представники Фонду Parimatch Foundation передали спортивний інвентар. Набір адаптований для модульної системи за НУШ, та містить все необхідне сучасне спорядження для уроків фізкультури, занять спортом та проведення активного дозвілля. Це футбольні, баскетбольні, волейбольні та футзальні м’ячі, конуси і маніжки для тренувань, набори для бадмінтону та інше.