Сквирська міська рада (організатор) оголошує 04 грудня 2017 року конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

Дата публікації 1.11.2017 9:41:8

оголошення

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ

ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОТРАНСПОРТУ

Сквирська міська рада (організатор) оголошує

04 грудня 2017 року конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних

маршрутах загального користування.

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради №806/53 від 04.04.2013 «Про утворення конкурсного комітету із визначення виконавця перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті Сквира».

Засідання конкурсного комітету відбудеться 04 грудня 2017 року. Початок засідання о 11:00 год. в приміщені Сквирської міської ради за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, 3 поверх, малий зал.

Документи на участь в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах), з надписом «На конкурс 04 грудня 2017 року» за адресою: 09000, м. Сквира, вул. Богачевського, 28, загальний відділ Сквирської міської ради. Графік прийому документів: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Кінцевий термін подання документів до 01.12.2017 до 17:00 год. включно.

Для участі у конкурсі необхідно подати на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

5) копію документа що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

6) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

7) анкету;

8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали.

Форму заяви та анкети затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах №№ 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу Ви можете отримати в юридичному відділі Сквирської міської ради за адресою: 09000, м. Сквира, вул. Богачевського, 28. Контактні телефони (045-68) 5-36-05.

Голова конкурсного комітету

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                               С.І. Палієнко

Перелік