Шановні жителі громади, особливо батьки учнів, що доїжджають до навчальних закладів.

Дата публікації 14.5.2021 9:51:16

Вчора стало відомо про те, що 12 та 13 травня 2021 р. не здійснювався підвіз дітей до навчальних закладів Сквирської міської територіальної громади. Міський голова Валентина Левіцька з’ясувала обставини за якими встановлено невиконання окремими посадовими особами органів місцевого самоврядування, які зобов’язані забезпечувати навчальний процес, виконання службових обов'язків, та, при цьому, навіть не повідомили міську раду про проблему.

Розпорядженням міського голови призначено службове розслідування за цим фактом та з'ясування джерел витрачання коштів, виділених на пально-мастильні матеріали під час дистанційного навчання учнів.

За результатами розслідування будуть прийняті кадрові рішення, адже якісна освіта повинна бути доступна кожній дитині нашої громади.

Перепрошуємо за зрив навчального процесу.

У разі виявлення подібних ситуацій просимо терміново повідомляти міську раду за телефоном 045-68-5-36-05.