Шановні спортсмени, тренери та всі фахівці галузі фізичної культури і спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Дата публікації 9.9.2022 15:22:11

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу.

Сквирщина відома славними спортивними традиціями та талановитими спортсменами. Ви – наша гордість! Ви продовжуєте виховувати спортивну еліту, яка гідно представляє нашу громаду далеко за її межами.

Бажаю усім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Сквирської громади.

Міцного всім здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

З повагою,

Міська голова