(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Шановні працівники соціальної сфери !

Дата публікації 5.11.2022 9:33:53
 

Шановні працівники соціальної сфери !

 

       Щиро вiтaю iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

 

       Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої територіальної громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними.

Після широкомасштабного вторгнення російських окупантів на нашу країну,  соціальній сфері нашої держави, громади, зокрема, роботи додалося, адже з’явилося дуже багато людей, які потребують допомоги – вони втратили домівки, майно. Сквирщина стала одним із безпечних місць, де люди шукали і шукають прихисток від війни, і ми з честю справляємося з цими викликами. Тисячі людей проїхали через наші населені пункти і їм усім було надано допомогу. Частина з них залишилися і продовжують отримувати допомогу, послуги, за що я дуже вам дякую.

 

       Від імені жителів громади висловлюю слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за копітку працю, високі професійні здібності, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.

 

       Сердечно бaжaю вaм, вaшим родинaм миру, але лише – переможного, мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї i нехaй добро, зроблене вaми, повертaється до вaс сторицею!

 

Сквирська міська голова                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: