Щиро вітаю освітянську родину Сквирщини!

Дата публікації 1.9.2022 11:2:22

Щиро вітаю освітянську родину Сквирщини!

Сьогодні заклади освіти, як і вся країна, стоять на порозі великих суспільних викликів. Ось уже пів року триває широкомасштабна війна в Україні. Наше життя змінилося, змінилися і ми з вами. Але, яким би не був складним час, у центрі уваги влади й усього українського суспільства залишаються діти, їхнє життя і безпека.

У цей надзвичайно важкий час роль закладу освіти і педагога важко переоцінити.
Після кількох років пандемії та в умовах воєнного стану і діти, і батьки гостро відчули потребу навчання, спілкування, можливості жити вдома, зустрічатися з друзями, займатись улюбленими справами. Влада докладає максимум зусиль для того, щоб заклади освіти змогли ефективно проводити освітній процес у 2022/2023 навчальному році, виконувати головну місію школи - надавати якісну освіту, формувати почуття патріотизму, національної гідності.

Сквирщина має чим пишатися – наші діти успішно закінчили навчальний рік, склали національне мультипредметне тестування, взяли активну участь в конкурсах та заходах, отримали багато відзнак та нагород. Ми цінуємо й пишаємося досягненнями дітей і педагогів. Влада створює всі умови для організації навчально-виховного процесу. Щиро дякую вчителям, батькам, керівникам підприємств, сільськогосподарським виробникам за підготовку навчальних закладів до нового навчального року.
Вітаю всіх із початком нового навчального року !
Успіхів нам усім! Мирного неба над головою!

Слава Україні! Героям Слава!
                                                                                                                                                          Валентина Левіцька