Дата публікації 4.8.2017 11:9:55

Рекомендуємо жителям міста прочистити внутрішні будинкові мережі водопостачання та фільтри. Закликаємо – утриматися від марнотратства води та поливу городів. Це в інтересах кожного з нас. Резерви, нажаль, вичерпні, а техніка не може постійно працювати - на межі технічних можливостей. Дякуємо за розуміння.

Напруженою залишається ситуація по вул. М.Рильського та вул. Богачевського. КП Сквирське комунальне господарство докладає максимум зусиль для усунення проблем з водопостачанням. Проблеми пов´язані з аномальною спекою, підвищеним використанням води та різким зниженням рівнів артезіанських басейнів. Разом з тим, незважаючи на край важкі умови, ситуація значно покращилась і буде вирішена в найкоротші терміни.