(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про визначення місця для розміщення групи тимчасових споруд

Дата публікації 27.7.2022 15:56:23
 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 липня 2022 року                м. Сквира                                 № 16/17

 

Про визначення місця для розміщення групи тимчасових споруд

(скор. ТС) для здійснення підприємницької діяльності та торгових лотків для продажу продовольчих товарів, які будуть перенесені з площі громадських зібрань по вул. Соборна, 21 в м. Сквира на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0750 га (за рахунок земель комунальної власності) по вул. Шолом-Алейхема (в р-ні Православної церкви)

Виходячи з місцевої потреби, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, ст. 24 Закону України «Про дорожній рух», Законом України «Про Національну поліцію», «Правилами дорожнього руху» затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. №1306, «Порядком тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» (Із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства розвитку громад та територій № 284 від 23.11.2020 р.), "Правилами благоустрою території Сквирської міської ради", затвердженими рішенням Сквирської міської ради від 22.02.2022 р. №15-19-VIII, рішенням виконавчого комітету Сквирської міської ради від 04.10.2019 р. №1221/121 "Про демонтаж тимчасових споруд (кіосків), які розміщено самовільно по вул. Соборній у місті Сквира (Площа громадських зібрань)", виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Визначити місце для тимчасового розташування групи з тимчасових споруд (скор. ТС) для здійснення підприємницької діяльності та торгових лотків для продажу продовольчих товарів власного виробництва, які будуть перенесені з площі громадських зібрань по вул. Соборна, 21 в м. Сквира та тротуарної частини доріг загального користування на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0750 га (за рахунок земель комунальної власності) по вул. Шолом-Алейхема (біля Православної церкви).

 

2. Обмежити дорожній рух автотранспорту та стоянку автотранспорту на земельній ділянці орієнтовною площею 0,0750 га по вул. Шолом-Алейхема                                             (біля Православної церкви) перед Продовольчим ринком.

 

3. Комунальному підприємству «Сквираблагоустрій» встановити відповідну дорожню розмітку і дорожні знаки, обмежуючу торговий майданчик огорожу з метою забезпечення безпеки руху пішоходів та автотранспорту.

 

4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Сквирської міської ради та в газеті «Вісник Сквирщини».

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Олександра Гнатюка.

 

 

 

Голова виконкому                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: