Про проведення масових заходів на території Київської області в умовах правового режиму воєнного стану.

Дата публікації 11.5.2023 16:4:37

Проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території Київської області можливе лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження з виконавчими органами міських, селищних та сільських рад не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення заходу.
Детальніше в Порядку проведення масових заходів на території Київської області в умовах правового режиму воєнного стану затвердженого протоколом оперативного штабу Ради оборони Київської області №145 від 07.07.2022 року. (Порядок: file:///C:/Users/user/Desktop/poryadok-provedennya-masovyh-zahodiv-na-terytorii%CC%88-kyi%CC%88vskoi%CC%88-oblas.pdf )