Про надання дозволу на розробку детальногоплану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку

Дата публікації 2.11.2022 10:38:36

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 жовтня 2022 року             м. Сквира                             №24-25-VІІІ

Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва садибного                                                                      (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером:

3224087202:01:020:0019,  площею 0,2448 га по вул. Набережна, 4 (колишн вул. Дехтяренка)

в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської

області, з метою  зміни цільового призначення земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Суслова Івана Миколайовича від 10.10.2022 (вх.№623),  керуючись пунктом "а" підпунктом 6 частини першої статті ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 2, ст. 5, ст. 12, ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. 2. пп. 2, пп. 3 ст. 10, ст. 16, ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555,  «Порядком розроблення містобудівної документації», затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290, «Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926, „Генеральним планом с. Чубинці”, розробленим в 1970 році, термін дії якого пролонговано рішенням 34-ї сесії 6-го скликання Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області від 01.04.2015, Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території для будівництва садибного (індивідуального) житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером: 3224087202:01:020:0019, площею 0,2448 га по                     вул. Набережна, 4 (колишня вул. Дехтяренка) в с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки (замовник містобудівної документації: Сквирська міська рада, інвестор: Суслов Іван Миколайович).

2. Завдання на розробку детального плану території (далі - ДПТ) та межі розроблення детального плану території, погодити з начальником відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради.

3. Сектору інформаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету Сквирської міської ради оприлюднити рішення про надання дозволу на розробку ДПТ на території с. Чубинці Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, на офіційному веб сайті Сквирської міської ради.

4. Після завершення розробки проєкту ДПТ провести громадське обговорення даної містобудівної документації у відповідності до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555.

5. Після завершення розробки ДПТ представити містобудівну документацію на розгляд архітектурно-містобудівної ради при Сквирській міській раді.

6. Після проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та після схвалення проєкту ДПТ на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Сквирській міській раді представити містобудівну документацію на затвердження Сквирської міської ради.

7. Один примірник детального плану території (на паперових носіях) здати на зберігання до Відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради з наданням електронної версії ДПТ на інфо-диску.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

Міська голова                                                     Валентина ЛЕВІЦЬКА