Прийом громадян у с. Селезенівка

Дата публікації 14.9.2023 16:9:48

Сьогодні, 14 вересня, з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання міська голова Валентина Левіцька провела особистий прийом громадян у с. Селезенівка.
Звернення місцевих жителів стосувались, зокрема, задоволенню заяви учасника бойових дій щодо виділення 2-х га землі, капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Лесі Українки, надання матеріальної допомоги, вирішення питання забезпечення реалізації права дитини з особливими освітніми проблемами тощо. У ході прийому громадяни отримали роз’яснення, щодо порушених питань, деякі , залишилися на контролі.
Валентина Левіцька ознайомилася з роботою фельдшерсько-акушерського пункту, ходом проведення ремонтних робіт Троїцького храму.
Відзначено діяльність старости старостинського округу Пасічника В.М., активу села в питаннях благоустрою населеного пункту, активного залучення його жителів до суспільно корисних справ, плідну співпрацю з директором ТОВ АФ «Гарант» Дмитром Собуцьким, керівником ТОВ «Схід-Агро» Сергієм Лєдньовим, ФОП Володимиром Стогнієм у вирішенні нагальних проблем сільської громади.
За результатами особистого прийому міська голова надала рекомендації та доручення відповідним структурним підрозділам міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.