Презентація проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей»

Дата публікації 31.8.2023 11:29:52

28 серпня 2023 року У Сквирському академічному ліцеї відбулася презентаційна зустріч проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», що реалізується Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Тренерами проєкту Юлією Гребеніченко, методистом КНЗ КОР «КОІПОПК»,  та Любов’ю Котяй, директором Сквирського ЦПРПП, було презентовано комплексну освітню програму «Safe community» зі створення безпечного освітнього середовища у громадах, проведено мозковий штурм «Дитина у безпеці» та вправу «Безпечна річ».

Триває реєстрація та відбір учасників на навчання за програмою. Попереду цикл тренінгів та цікавих активностей, що спрямовані на розвиток та підтримку управлінців освітою в громадах в період кризи задля створення безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей.