Дата публікації 2.8.2023 16:1:55

1. Згідно з рішенням Відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради №18 від 10 травня 2023 року «Розроблення Схеми санітарного очищення території населених пунктів Сквирської міської територіальної громади» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Схема санітарного очищення території населених пунктів Сквирської міської громади», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку».
  2. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП Сквирська міська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  4. дата початку та строки здійснення процедури: від 02.08.2023 р. і триває до 16.08.2023 р. включно (15 календарних днів).
  5. способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу СЕО у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: Київська область, Білоцерківський район, місто Сквира вул.Богачевського, 28, 09000; та в електронному вигляді на електронну скриньку Сквирської міської ради: 09000skvira@gmail.com
  6. орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з Заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Сквирська міська рада; офіційний сайт: https://skvira-rada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Сквирська міська рада; поштова адреса: Київська область, Білоцерківський район, місто Сквира вул.Богачевського, 28, 09000 електронна адреса: 09000skvira@gmail.com; строки подання зауважень і пропозицій: від 02.08.2023 р. і триває до 16.08.2023 р. включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Сквирська міська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.