Планова перевірка протипожежного та техногенного стану Комунального закладу « Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата публікації 30.10.2017 11:9:11

В ході перевірки проведено огляд: автоматичної пожежної сигналізації, електрообладнання, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, та документації, яка регламентує безпечну діяльність лікувальних закладів.

Особливу увагу рятувальники звернули на стан шляхів евакуації , первинні засоби пожежогасіння та вміння ними користуватись, а також  ознайомили медичний персонал з інструкцією на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.  Залишено інформативні листівки для подальшого розміщення на куточках безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області