Не будьте бездушними!

Дата публікації 17.10.2018 19:19:52

Шановні Сквиряни!

Не будьте бездушними!

Нагадую: безпритульні тварини з’являються на вулицях міста тільки по вині Л Ю Д И Н И.

Ми викидаємо їх, вигонимо, вивозимо і не вирішуємо проблему народжуваності нових! Звичайно не всі.

Дякую не байдужим, хто допомагає: роздає, прилаштовує, вилічує, підкормлює і т.д. Тим тваринам, у яких були господарі – не вижити самостійно! Будьте добрими, чуйними, гуманними! Звичайно, ми не змусимо всіх любити тварин, але в наших силах зменшити їх чисельність на вулицях міста, виключити неприємні випадки та не плодити жорстокість і знущання! Просто пам’ятайте, що тварина, як і людина відчуває біль, здатна плакати і не повинна страждати.

До уваги жителів міста!

Якщо ви знаєте або бачили на вулицях міста безпритульних собак, що потребують стерилізації («гуляють», збирають навколо себе зграї собак або вже вагітні, але не мають господаря) – прохання повідомити їх місце знаходження Сквирську міську раду, по тел. 066-228-74-90 – Вероніка. Дякуємо за співпрацю.

Секретар Сквирської міської ради  В. О. Бондар