Дата публікації 4.8.2022 18:36:39

Нагадуємо, що, відповідно до прийнятих рішень міської ради, визначено місця для здійснення реалізація продукції власного виробництва громадянами (окрім продуктів тваринного походження), для чого комунальниками виготовлено та встановлено стелажі. Крім того достатньо місця на продовольчому ринку. Торгівля у не призначених для цього місцях ЗАБОРОНЕНА.

Просимо Вас, переміститися на територію ринку по вул. Соборна. За порушення правил благоустрою та торгівлю з тротуарів передбачена адміністративна відповідальність.

Просимо покупців не нехтувати своїм здоров’ям та не купувати продуктів із тротуарів без належного фітосанітарного та ветеринарного обстеження.