На передодні Великодня щиро вітаємо всю громаду зі святом !!!

Дата публікації 29.4.2021 17:0:47

За ініціативи Молодіжної ради при Сквирській міські раді та за підтримки Сквирського міського голови Валентини Левіцької, депутата Київської обласної ради Леоніда Глиняного на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» майстром виробничого навчання професії «Кухар. Офіціант» В’ячеславом Майорком та здобувачами освіти було випечено 412 штук Пасок. Висловлюємо щирі слова вдячності керівництву ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «Фірма Грона», які люб’язно надали продукти для запашної випічки. Продуктові набори від ТМ «Сквирянка» та Пасочки були роздані жителям Сквирської міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

На передодні Великодня щиро вітаємо всю громаду зі святом.

Зичимо добра і радості, здоров’я та достатку в кожну оселю. Вдячні усім, хто долучився до такої благородної справи. Нехай добро яке ви сієте проросте щедрою нивою.