ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Вектор прав людини»

Дата публікації 20.9.2022 16:25:55

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«Вектор прав людини»

ГО «Вектор прав людини» - правозахисна організація, що багато років працює в сфері захисту права на справедливий суд, розвитку освіти в сфері прав людини. З квітня 2022 року громадська організація разом з партнерами започаткувала онлайнову лінію допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану». Допомога надається у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 років.

Психологічну та правову допомогу можуть отримати люди з інвалідністю та їх опікуни(-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.

Громадська організація надає індивідуальні психологічні онлайнові консультації, консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю, приєднує до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами знаходять шляхи їх подолання.

Допомогу можна отримати:

• Заповнивши онлайн-форму: https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами

зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;

• За номером телефону (дзвінки по Україні): +38050 224-72-36;

• Через Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.

У разі виникнення додаткових запитань можна зв’язатися з контактною особою: Валерія Валеріївна Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», тел.: +38 050 4112047, електронна пошта: trialinsimplewords@gmail.com