ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОТРАНСПОРТУ

Дата публікації 5.8.2022 13:40:40

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ

ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОТРАНСПОРТУ

Сквирська міська рада (організатор)

оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних

Перелік об’єктів конкурсу на 05 вересня 2022 року наведений в додатку

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішень виконавчого комітету Сквирської міської ради від 13.01.2022 року    №20/2 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади» та від 26.07.2022 року № 7/17 «Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі Сквирської міської територіальної громади».

Засідання конкурсного комітету відбудеться 05 вересня 2022 року. Початок засідання об 11:00 год. в приміщені Сквирської міської ради за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, 3 поверх, малий зал засідань ради.

Документи на участь в конкурсі, який відбудеться 05 вересня 2022 року, подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах), з надписом «На конкурс 05 вересня 2022 року» за адресою: 09001, м. Сквира, вул. Богачевського, 28, кабінет 25 (відділ економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку). Графік прийому документів: понеділок - п’ятниця з 8:30 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 13:30. Кінцевий термін подання документів до 16.08.2022 включно.

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2008 №1081, за формою згідно з додатками 1-4.

1. Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті.

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту.

4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу).

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі у конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу Ви можете отримати у відділі економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Сквирської міської ради за адресою: 09001, м. Сквира, вул. Богачевського, 28, кабінет № 25. Контактні телефони: (04568) 5-36-95;                (04568) 5-36-05.

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів міських та приміських автобусних маршрутах

Назва маршруту

Траса слідування
(населені пункти)