(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ГРОМАДЯН!

Дата публікації 5.8.2022 12:48:14
 

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ГРОМАДЯН!

 

 

З метою неухильного виконання вимог Закону України «Про землі енергетики і правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів» та «Правил охорони електричних мереж» інформуємо:

З 3 березня Верховна Рада України внесла зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану, так, у статті 113 “Диверсія” до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.

В обґрунтуванні йдеться, що під час воєнного стану ці дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність країни.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Правила охорони електричних мереж встановлюють такі розміри охоронних зон повітряних ліній електропередавання:

ПЛ 330 – 500 кВ

30 м (*)

кількість ізоляторів в одній гірлянді 15-24

2 -3 проводи у фазі

ПЛ 750 кВ

40 м(*)

кількість ізоляторів в одній гірлянді від 20-43

4 -5проводів у фазі

( * Всі відстані від крайніх проводів по обидві сторони повітряної лінії )

Враховуючи вищевикладене необхідно вживати заходи по дотриманню чинного законодавства України щодо збереження електричних мереж, як складової частини критичної інфраструктури - Об'єднана енергетична система України.

В разі виявлення пошкодження ПЛ повідомити про це необхідно чергового диспетчера Київської групи оперативного управління Північного територіального управління обслуговування мережі «НЕК Укренерго» ми за тел.: (044) 239-15-54,42-00, моб. 0734112885 ЦІЛОДОБОВО, або за адресою: Київська область, м. Вишневе, вул. Київська,2.

 

 

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: