(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

До уваги громадян, які планують виїзд за кордон із дітьми!

Дата публікації 10.3.2022 12:19:32
 

До уваги громадян, які планують виїзд за кордон із дітьми!

Урядом вдосконалено Правила перетинання державного кордону дітьми, які виховуються в сімейних формах виховання під час війни.

Враховуючи, що в Україні проводяться військові дії та з метою гарантування безпеки та збереження життя і здоров’я дітей спрощено правила виїзду з України дітей, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, під опікою, піклуванням і не досягли 18-річного віку, оскільки багато громадських об’єднань, які працюють за кордоном з дітьми готові організувати виїзд дітей групами.

1 березня 2022 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України №179, якою доповнено пункт 24 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року № 57.

Зазначеними змінами передбачено, що виїзд за межі України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сімейних формах виховання і не досягли 18-річного віку, здійснюється у супроводі законного представника або іншої уповноваженої ним особи за наявності письмового погодження органу опіки та піклування чи військовою адміністрацією.

Крім того, виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима, або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків.

Прийнятті зміни дають можливість забезпечити виїзд за кордон дітей в умовах введення на території України надзвичайного або військового стану з метою їх збереження життя та здоров’я.

З метою якомога якіснішої реалізації вищезазначених нормативно-правових змін та належної допомоги дітям та сімʼям з дітьми при перетині кордону для забезпечення їхньої безпеки Мінсоцполітики спільно із представниками Уповноваженого Верховної ради з прав дитини, Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Проект технічної допомоги „Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) і МБО „Партнерство „Кожній дитині” підготовлено відповідні рекомендації місцевим органам влади, військовим адміністраціям, переглянути які можна за посиланням  https://docs.google.com/.../12slprukxQKTW9W8S3BqZNDz3kvg.../

 

 

Рекомендуємо у разі виникнення потреби перетину кордону  попередньо звертатися до Служби у справах дітей Сквирської міської ради за

 тел. 097-424-69-37.

Начальник Служби   Надія РОГОЗА

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: