День Збройних Сил України

Дата публікації 6.12.2022 13:36:39

Шановні військовослужбовці,

працівники Збройних Сил України, представники територіальної оборони та добровольчих формувань!

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних Сил України. Саме 6 грудня 1991 року ухвалено Закон «Про Збройні Сили України», а цей день 1919-го став початком однієї зі славетних сторінок української армії – Першим зимовим походом Дієвої армії УНР. Вшановуємо всіх, хто обрав для себе нелегку, але гідну професію – мужньо відстоювати Україну, її суверенітет і незалежність.

Нині, коли доводиться захищати державу від повномасштабного вторгнення рф на нашу територію 24 лютого 2022 року, Українська армія підтверджує, що готова до будь-яких викликів. А професіоналізм, досвідченість, відвагу і героїзм наших воїнів визнає уся світова спільнота. Прийміть вдячність від громади Сквирщини за безстрашність у захисті Української держави та Українського народу, у відвоюванні права вільно жити на рідній землі.

Віддаємо шану і схиляємо голови перед незгасною пам’яттю воїнів – наших вірних синів і дочок, які полягли у боротьбі за Україну.

Щиро бажаю вам і вашим рідним здоров’я, добробуту, миру з Перемогою!

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Сквирська міська голова         Валентина Левіцька