День працівників прокуратури

Дата публікації 1.12.2023 14:9:25

День працівників прокуратури - професійне свято України. Відзначається щорічно 1 грудня.

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського законодавства, організують позасудовий захист прав громадян.

Від працівників прокуратури залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист громадян від злочинності, дотримання прав і свобод людини.

Вітаємо всіх працівників прокуратури з професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра та успіхів у вашій нелегкій праці.

Миру з Перемогою усім нам!

Міська голова Валентина ЛЕВІЦЬКА