День охорони праці в Україні у 2021 році

Дата публікації 20.4.2021 11:27:36

ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році

під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

Зміст заходів

Строк виконання

Виконавець

1

Доведення до підприємств, установ та організацій Плану заходів із відзначення у 2021 році Дня охорони праці в Україні під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» (далі – План заходів).

Квітень

Відділ економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Сквирської міської ради, Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (за згодою)

2

Розміщення на офіційних сайтах, сторінках соціальних мереж, оприлюднення через інші засоби масової інформації анонсів про підготовку до відзначення у 2021році Дня охорони праці.

Квітень

Організаційний відділ

3

Залучення заінтересованих громадських організацій, профспілок та інших об’єднань до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі.

4

Взяти участь у проведенні онлайн конференції присвяченої Дню охорони праці в Україні, який у 2021 році відзначається під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

23 Квітня

Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради.

5

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання щодо безпеки праці на робочих місцях неповнолітніх у сферах:

- сільського господарства;

- торгівлі;

- сфери послуг (служба доставки,  автомийки, станції технічного обслуговування тощо);

- будівництва та промисловості будматеріалів.

6

Проведення консультацій та надання роз’яснень роботодавцям та працівникам щодо важливості застосування нових форм організації праці, зокрема масштабного переходу на дистанційну роботу під час карантину і пов’язаним з цими змінами розширенням можливостей для працівників, а також про виникнення потенційних ризиків щодо БЗР, зокрема психосоціальних ризиків та ризиків насильства.

7

Надання роботодавцям та іншим заінтересованим особам інформаційної допомоги щодо організації безпечної роботи працівників під час карантину, не допускаючи при цьому порушень трудового законодавства.

Начальник відділу праці,

соціального захисту та соціального забезпечення                                                  Світлана РИЧЕНКО