Буде відновлена звична робота соматичних відділень КНП СМР «Сквирська ЦМЛ»

Дата публікації 3.6.2021 11:32:39

До уваги громадян.

З 07.03.2021 року КНП СМР «Сквирська ЦМЛ», у зв’язку з черговим спалахом в Україні COVID-19 розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків НС регіонального рівня №15, була перепрофільована для надання допомоги хворим з коронавірусною хворобою.
Протягом трьох місяців працівниками лікарні було проліковано майже 500 пацієнтів з підозрою чи хворих на COVID-19.  Протягом цього часу у нашому ЗОЗ не було  можливості надавати допомогу пацієнтам з іншими соматичними захворюваннями.
Зважаючи на значне зменшення кількості хворих на COVID-19 та з метою забезпечення готовності закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою COVID-19, керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної  НС  природнього характеру державного рівня пов’язаної з поширенням COVID-19  02.06.2021 року було видане розпорядження №45, яке містить оновлений перелік ЗОЗ  для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 COVID-19 .
КНП СМР «Сквирська ЦМЛ» відсутня у даному переліку, тому після проведення генеральних прибирань та поточної підготовки відділень буде відновлена звична робота соматичних відділень хірургічного, гінекологічного, травматологічного, реанімаційного, неврологічного та терапевтичного профілю.
Також повідомляємо, що педіатричне відділення відновило свою роботу 01.06.2021 року, де уже стаціонарну допомогу отримує троє пацієнтів.
Будьте здорові та будемо раді при потребі надати спеціалізовану допомогу.

Директор  КНП СМР «Сквирська ЦМЛ» Андрій ЧИЖ