Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому розглядалися наступні питання:
1. Про посилення обмежувальних протиепідемічних заходів встановлених для “Червоного рівня” епідемічної небезпеки для стримування захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
2. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 році.
3. Про проведення заходів з інформування населення по запобіганню та протидії масовим пожежам.
4. Про забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя.
5. Про забезпечення потреб установ засобами індивідуального захисту.
Відповідно до доповіді Андрія Чижа, директора КНП СМР “Сквирська центральна міська лікарня”, цими вихідними було встановлено кріогенний газифікатор, який забезпечує киснем стаціонарний корпус Сквирської центральної міської лікарні. Також зауважив, що із 130 ліжок, “вільними” лишається лише 14. Велике прохання до всіх жителів громади безумовного дотримання всіх протиепідемічних заходів та без потреби не перебувати у людних місцях, особливо літнім людям.
Будьмо свідомими громадянами.
ПРОТОКОЛ № 5
позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради
м.Сквира 05.04.2021 року
ГОЛОВУВАВ: міський голова Сквирської міської ради – Валентина ЛЕВІЦЬКА
ПРИСУТНІ: члени комісії (за списком),
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
СЛУХАЛИ: Про посилення обмежувальних протиепідемічних заходів встановлених передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки для стримування захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
ДОПОВІДАЧІ:
Чиж Андрій Григорович – директор КНП СМР «Сквирська ЦМЛ»;
Враховуючи стрімке збільшення кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), закликав про дотримання всіх протиепідемічних заходів передбачених для «червоного рівня» епідемічної небезпеки. Повідомив що всі хворі котрі потребують штучної вентиляції легень в достатній кількості забезпеченні киснем. Всі працівники забезпеченні в достатній кількості засобами індивідуального захисту а, також в повному обсязі заробітною платою. Також повідомив, що в Україні вже є новий штам вірусу який значно агресивніший за попередній. Довів до відома, що по харчуванню укладенні додаткові угоди для забезпечення хворих продуктами харчування.
Бачинська Валентина Петрівна – заступник міського голови доповіла що станом на 05.04.2021 року 145 хворих на амбулаторному лікуванні, також зауважила що переважна більшість це люди з інших міст.
Гоменюк Ірина Григорівна – В.о. директора КНП Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - наголосила на проведенні вакцинації, що вчасна вакцинація дасть можливість для ефективної боротьби проти COVID-19. Розповіла, що на даний час вакцина відсутня, але сімейні лікарі записують населення в чергу і одразу після отримання вакцини буде проводитись вакцинація.
Левіцька Валентина Петрівна –міський голова звернула увагу на стихійну торгівлю в м.Сквира, що призводить до негативних наслідків в боротьбі з COVID-19 та звернулась до представника відділу поліції №1 Білоцерківського управління поліції майора Ліщука Миколи Володимировича, з проханням забезпечити всі необхідні заходи передбаченні законодавством України.
ВИРІШИЛИ:
Термін: з 05.04.2021 по 09.04.2021
Термін: з 05.04.2021 по 09.04.2021
Термін: з 05.04.2021 по 09.04.2021
Термін: з 05.04.2021 по 09.04.2021
СЛУХАЛИ: Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2021 року.
ДОПОВІДАЧІ:
Іщенко Олег Олександрович - лісничий Сквирського лісництва.
Скарбовійчук Володимир Петрович - начальник КП «Сквирське комунальне господарство»
Бойко Ігор Леонідович – начальник сьомої ДПРЧ м.Сквира майор служби ЦЗ.
ВИРІШИЛИ:
1.Забезпечити створення та оновлення у лісових масивах мінералізованих смуг, протипожежних розривів, пожежних водоймищ і доріг протипожежного призначення, проведення ремонту спостережних веж, очищення лісових масивів від захаращень, насамперед прилеглих до населених пунктів та просік, де проходять повітряні лінії електропередачі, нафто-, газо-, продуктопроводи;
2.Організувати перевірку стану готовності пожежних підрозділів лісокористувачів, територіальних громад, місцевої, добровільної та відомчої пожежної охорони, а також служби державної охорони природно-заповідного фонду до реагування на пожежі та загоряння. Особливу увагу звернути на утримання в робочому стані пожежних автомобілів, мотопомп, техніки, пристосованої для пожежогасіння та підвозу води, укомплектованості працівниками, забезпечення обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку та пально-мастильними матеріалами.
Термін: протягом квітня
Виконавці:
Іщенко Олег Олександрович
Шуляк Ігор Миколайович
3.Встановити цілодобовий моніторинг пожеж у природних екосистемах, зокрема з використанням систем дистанційного спостереження, безпілотних літальних апаратів, повітряних суден, та забезпечити оперативне реагування на початкових етапах виникнення пожеж та загорянь;
4.Організувати оперативне інформування підрозділів ДСНС про пожежі і загоряння у природних екосистемах та у разі необхідності своєчасне залучення лісокористувачів, служб цивільного захисту, власників земельних ділянок, волонтерів та місцевого населення;
5.Встановити контроль за дотриманням лісокористувачами, агропідприємствами, фермерами та населенням вимог пожежної безпеки у лісових масивах, сільгоспугіддях та інших територіях, що перебувають у користуванні;
6.Організувати проведення рейдів і патрулювань найбільш пожежонебезпечних лісових масивів, торф’яників, територій та об’єктів природно-заповідного фонду для здійснення контролю за дотриманням лісокористувачами, населенням та підприємствами вимог пожежної безпеки, особливу увагу приділити проведенню цієї роботи у вихідні та святкові дні.
Термін: протягом пожежонебезпечного періоду
Виконавці: Іщенко Олег Олександрович
Скарбовійчук Олександр Петрович
7.Організувати перевірки комунальних підприємств щодо утримання полігонів із зберігання твердих побутових відходів у належному протипожежному стані;
8.Вжити заходів до ліквідації стихійних сміттєзвалищ побутових і виробничих відходів, насамперед у лісових масивах, лісосмугах, сільгоспугіддях і прилеглих до них територіях;
Термін: протягом квітня
Виконавці:
Скарбовійчук Олександр Петрович
Музика Сергій Олександрович
Страрости сіл Сквирської
територіальної громади
9. Організувати роботу з агропромисловими та сільськогосподарськими підприємствами, які перебувають у сфері відповідальності, щодо забезпечення протипожежного захисту сільгоспугідь, зокрема особливу увагу приділити періоду дозрівання врожаю. Для цього у період воскової стиглості хліба забезпечити обкошення полів з прибиранням скошеного, а також оборання їх смугою не менше ніж 4 метри завширшки в місцях прилягання до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць.
Термін:протягом пожежонебезпечного періоду
Виконавці:
Скарбовійчук Олександр Петрович
Музика Сергій Олександрович
Страрости сіл Сквирської
територіальної громади
СЛУХАЛИ: Про проведення заходів з інформуванню населення по запобіганню та протидії масовим пожежам.
ДОПОВІДАЧІ:
Денисенко Марина Павлівна -провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській обл.
ВИРІШИЛИ :
Посилити розяснювальну роботу, що до протидії масовим пожежам на території Сквирської громади.
СЛУХАЛИ: Про забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя.
ДОПОВІДАЧІ:
Левіцька Валентина Пертівна –міський голова
ВИРІШИЛИ:
СЛУХАЛИ: Про випадки сказу на території Сквирської територіальної громади
ДОПОВІДАЧІ:
Довгаль микола Петрович – начальник Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області.
ВИРІШИЛИ:
Міський голова /підпис/ Валентина ЛЕВІЦЬКА