31 липня Сквирська міська голова провела нараду з керівниками комунальних підприємств охорони здоров΄я, структурних підрозділів міської ради за підсумками роботи в липні 2023 року

Дата публікації 31.7.2023 16:25:38

31 липня Сквирська міська голова  провела нараду з керівниками  комунальних підприємств охорони здоров΄я,  структурних підрозділів  міської ради за підсумками роботи в липні 2023 року.

Валентина Петрівна проінформувала про проведення в громаді заходів приурочених  Дню Державності України, подякувала присутніх  за дієву участь в допомозі благодійному фонду «Медичний корпус», зокрема, перерахунку на його рахунок  працівниками міської ради одноденного заробітку для ремонту автомобіля для ЗСУ, збору коштів на проведення лікування та реабілітацію нашого воїна – земляка Вадима Міщука.

На коментарі та маніпуляції в соціальних мережах  щодо  недостатнього фінансування на потреби ЗСУ з місцевого бюджету дала роз΄яснення, що нині діючий  законодавчо встановлений порядок фінансування потреб для ЗСУ передбачає здійснення такого кроку на підтримку військового формування, яке зареєстроване у межах територіальної громади. У нас в громаді такого формування не зареєстровано.  Тому,  на ХХХVІІ сесії міської ради, депутатами було прийнято звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щоло врегулювання питання про передачу фінансової підтримки підрозділам ЗСУ із місцевих бюджетів.

Акцентовано увагу на питаннях:

- підведення підсумків соціально -економічного розвитку громади в І-му півріччі 2023 року;

- підготовки об΄єктів соціально-культурного призначення громади до роботи в осінньо – зимовий період 2023/2024 року;

- стану утримання (функціонування) та експлуатації укриттів закладів освіти та охорони здоров΄я;

-  забезпечення головними розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів вчасного освоєння виділеного фінансування;

- управління комунальним майном;

-  надання адміністративних послуг;

- вдосконалення організації роботи в структурних підпрозділах, виконання загальних обов’язків посадових осіб місцевого самоврядування під час перебування на відповідній посаді;

Проаналізовано оперативну ситуацію в громаді та стан виконання окремих доручень.