26.09.2022р. під головуванням Сквирської міської голови Валентини Левицької відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата публікації 26.9.2022 17:6:2

На комісії розглянуто 6 питань, зокрема про стан захворюваності населення громади на COVID – 19, аналіз стану готовності до осінньо-зимового періоду 2022/2023 років, утримання смуг відводу автомобільних доріг Сквирської громади та надання дозволу на змішану форму навчання в Сквирському ЗДО №2.

Прийнято рішення про введення маскового режиму в закладах масового перебування людей, дотримання соціальної дистанції та дотримання інших протиепідемічних заходів, затверджено перелік потенційно небезпечних об’єктів розташованих на території Сквирської громади, та затверджено місця розташування пунктів обігріву.