26 травня відзначає День народження Сквирський міський голова – СКОЧКО Валерій Анатолійович

Дата публікації 25.5.2018 11:39:35

26 травня відзначає  День народження

Сквирський міський голова  –  СКОЧКО Валерій Анатолійович

Дорогий і шановний наш Валерію Анатолійовичу!

Попри всі труднощі і негаразди в країні і довкола Ви є відповідальним і принциповим професіоналом, якому довірено долю міста, його майбутнє і його ім"я! Дякуємо за все! Любимо Вас! Поважаємо! Щиро вітаємо!

Хочемо, щоб не хворіли! Хочемо, щоб в родині не було суму!  Хочемо, щоб донька Ваша, випускниця, за свій розум і наполегливість отримала гідну винагороду! Хочемо, щоб довкола Вас були щирі і вірні друзі, колеги! Цікаві і нові знайомства щоб приносили користь і задоволення!  Хочемо, щоб Ви мали гроші поїхати на відпочинок  туди, куди Ви хочете і коли хочете! Хочемо те, що є важливим і цінним для Вас! Як бачите, ми не бажаємо нічого надприродного - хочемо лише банальних речей, яких Бог дарує нам, щоб ми кохали, раділи, працювали, творили, щоб гідно жили в мирній, заможній Україні!

З Днем народження! Не зупиняйтеся, а з посмішкою йдіть вперед і змінюйте все на краще!

Колектив Сквирської міської ради.