24 квітня рятувальники Сквирського РС завітали до Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 – дитячий садок»

Дата публікації 24.4.2018 12:17:3

24 квітня рятувальники  Сквирського РС завітали до Сквирського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 – дитячий садок» та з метою відпрацювання дій в разі надзвичайної ситуації провели навчальну евакуацію учнів з приміщення школи. Також в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайники розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області