(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

17 вересня 2022 року - День рятівника!

Дата публікації 16.9.2022 12:11:19
 
17 вересня 2022 року - День рятівника!
Відзначення Дня рятівника є держаним визнанням неоціненного внеску рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони, які забезпечують надійний захист національного багатства та життя людей.
Робота працівників рятувальних служб дуже важлива для всього населення, потребує мужності, витривалості, зібраності і постійної готовності прийти на допомогу.
16 вересня 2022 року за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям і оперативне реагування на них та з нагоди Дня рятівника Подяками Сквирської міської ради були відзначені:
- Онищенко Микола Миколайович, молодший сержант служби цивільного захисту, ст. пожежний-рятувальник 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області;
- Дунь Дмитро Анатолійович, молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області;
- Бачинський Олександр Юрійович, молодший сержант служби цивільного захисту, пожежнок-рятувальник 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.
Прийміть щиру вдячність за вашу нелегку працю.
Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії - захисту життя людей. Нехай мир, добробут і злагода панують у ваших оселях.
Міська голова Валентина ЛЕВІЦЬКА
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: