15 червня 2022 року у малому залі міської ради відбулася зустріч з уповноваженими компанії «BROK» США та ТОВ «АГСОЛКО Україна» з питань будівництва зернових елеваторів у рамках програми підтримки України від уряду США «Lend-Lease».

Дата публікації 15.6.2022 15:23:57

Міська голова Валентина Левіцька закликала аграріїв Сквирщини згуртуватися довкола втілення в життя привабливого проєкту, що може стати надійним майданчиком для накопичення вирощеного зерна. Міська рада готова підтримувати, у тому числі – й з виділенням земельної ділянки під будівництво.

Участь у заході взяла начальниця Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк, яка першою чергою подякувала аграрним колективам та їх керівникам за вагому підтримку Збройних Сил України в умовах тяжкої війни, оголошеної російською федерацією проти України, за виконання завдань продовольчої безпеки держави. Цю програму вона схвалює, констатувавши, що розпочали роботу з підготовки і перших кроків у Сквирській громаді, долучаться й інші Білоцерківського району.