14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.

Дата публікації 15.9.2023 16:8:38

Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад
Цього разу на порядку денному – питання, потреби, проблеми Харківщини та міста Харків. Розширений формат засідань передбачає безпосереднє залучення до прямого діалогу з владою різних гілок та рівні територіальні громади. Президія Конгресу у такому форматі відбулася вдруге.
Загалом до зустрічі приєдналися наживо та онлайн понад 200 учасників, 115 з яких – представники Харківської області.
Більше про подію та головні тези засідання читайте на сайті Конгресу - https://www.congress.gov.ua/pid-holovuvanniam-andriia.../