Дата публікації 1.6.2021 17:23:17

01 червня 2021 року відбулося чергове чотирнадцяте засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради.

Взяли участь у засіданні 17 членів виконавчого комітету.

На засіданні розглянули низку важливих питань, більшість з яких стосувалися надання матеріальної допомоги особам, які перебувають в складних життєвих обставинах. З початку 2021 р. відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади “Турбота” допомогу було надано 198 мешканцям нашої громади.

Створено  комісію із встановлення факту отруєння бджіл на території населених пунктів Сквирської міської територіальної громади, затверджено Порядок розміщення та переоформлення гаражів для автотранспортних засобів на території загального користування Сквирської територіальної  громади, затвердженно План роботи виконавчого комітету Сквирської міської ради на IІ півріччя 2021 року.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Сквирської міської ради в розділі "Виконавчий комітет".