Зміни до положення про громадський бюджет

Дата публікації 4.10.2023 7:53:11

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 вересня 2023 року                 м. Сквира                              № 04-39-VIII

Про внесення змін до Положення про

Громадський бюджет Сквирської

міської територіальної громади

З метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів бюджету Сквирської міської територіальної громади та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів, враховуючи статтю 3 та керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади, а саме  пунк 1.3 замінити текстом такого змісту:

« Конкурс – це відбір проектів, який дає можливість відібрати кращі з надісланих на розгляд проектів шляхом голосування жителями територіальної громади. Мінімальна кількість голосів підтримки  за малі проекти встановлюється на рівні 50 голосів, а за великі – відповідно 100 голосів».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Міська голова                                                                 Валентина ЛЕВІЦЬКА

Пояснювальна записка

до проєкту рішення «Про внесення змін до

Положення про Громадський бюджет Сквирської

міської територіальної громади»

З метою приведення у відповідність Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади та проведеному аналізу голосування в попередніх роках виникла необхідність внести зміни до цього положення, в частині кількості голосів, що необхідні для розгляду проектів.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи результати голосування з проєктом «Громадський бюджет 2021-2022».

Проєктом рішення внесено зміни та доповнення до рішення сесії Сквирської міської ради №14-8-VIII від 8 червня 2021 року «Про затвердження Положення про Громадський бюджет Сквирської міської територіальної громади», виклавши  п.1.3 Положення в новій редакції:

Начальниця фінансового управління

міської ради                                                                        Ірина КРУКІВСЬКА