Розвиваємо культуру безпечного життя разом!

Дата публікації 27.3.2023 11:19:5

Команда ДЮРП Сквирського академічного ліцею «Перспектива» разом з рятувальниками Білоцерківського РУпровели профілактичний рейд серед населення міста Сквира, метою якого стало проінформувати громадян усіх вікових категорій про дотримання основних правил пожежної безпеки у побуті, в черговий раз нагадати про дії при оголошенні сигналу "Повітряної тривоги", у разі виявлення підозрілих предметів та щодо заборони випалювання сухої рослиннсті.

На дитячому майдянчику батьки отримали буклети та листівки з безпекової тематики щодо профілактики дитячих пустощей з вогнем.

Юні пожежні-рятувальники допомагають фахівцям ДСНС України проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням????????‍???? Розвиваємо культуру безпечного життя разом!