Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР

Дата публікації 20.9.2022 10:57:11

Шановні мешканці громади!

Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11.12.84 № 470 (з наступними змінами), з 01 жовтня 2022 року по 31 грудня 2022 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Сквирської міської ради.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами документів, а саме:

- копії паспорта громадянина України; - копії ідентифікаційного номера; - Витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- копії документів про наявність пільг (за наявності);

- копії документів, що підтверджують наявність родинних відносин між членами сім’ї (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, тощо);

- копії документів, що підтверджують наявність чи відсутність права власності на житло кожного члена сім’ї (витяг, виданий органами державної реєстрації та нотаріусами; свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане державним реєстратором; витяг про державну реєстрацію права власності, виданий реєстратором БТІ до 01.01.2013 року).

Прийом документів проводиться щодня (крім вихідних днів) з 9.00 до 16.00 години в приміщенні Сквирської міської ради за  адресою:  вул. Богачевського, 28, м. Сквира (праве крило, 4 поверх, 44 кабінет).

Громадяни, які не поновлять документи у  встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов та будуть зняті з квартирного обліку.