Дата публікації 4.6.2023 8:37:19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, відділ економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Сквирської міської ради повідомляє про розробку проєкту рішення  „Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”

Мета проєкту - розв'язати шляхом державного регулювання, проблему відсутності на місцевому рівні регулювання господарських відносин у сфері перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та порядку встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Сквира, які регулюються виконавчим комітетом Сквирської міської ради.

З текстом проєкту рішення Сквирської міської ради та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://skvira-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика»

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до відділу економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Сквирської міської ради за адресою: 09001, Київська область, Білоцерківський район, м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28, тел. 0456853605; або на електронну адресу: ekon_skvira@ukr.net