(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Порядок денний 41 чергової сесії Сквирської міської ради VІІІ скликання

 
Дата публікації 13.11.2023 15:42:4
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 листопада 2023 року                м. Сквира                                 №101-ОД

 

Про скликання чергової сорок першої сесії

Сквирської міської ради VIII скликання

 

Відповідно до частини 4 та 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

СКЛИКАТИ чергову сорок першу сесію Сквирської міської ради VІІІ скликання 20 листопада 2023 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської міської ради за адресою вул. Карла Болсуновського, 28, м. Сквира Київської області та внести на розгляд міської ради питання:

 

1. Про надання згоди на реконструкцію існуючої котельні ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» з прибудовою будівлі насосної станції і встановленням парового котла по вулиці Київській, 25 в місті Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

2. Про надання згоди ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на будівництво теплопункту на орендованій земельній ділянці з кадастровим номером: 3224010100:01:025:0003 площею 18,9643 га по вул. Київська, 25 в м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Голуб О.М., начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктури міської ради.

3. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

3.1.     Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сквирської міської територіальної громади.

3.2.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,4577 га по вул. Центральна, 3 у с. Малі Єрчики Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади.

3.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 15,3698 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Каленна).

3.4.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб загальною площею 11,1032 га на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Каленна).

3.5.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 3,8788 га по вул. Залізнична, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області на території Сквирської міської територіальної громади.

3.6.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель рекреаційного призначення на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.

3.7.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності товариству з обмеженою відповідальністю “Сквирський комбінат хлібопродуктів”.

3.8.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,1806  га по вул. Тараса Шевченка, 140 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.9. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (старостинський округ № 4).

3.10.   Про припинення договору оренди земельної ділянки водного фонду та водного об'єкту ФОП Климасю Анатолію Вікторовичу.

3.11.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянину Арікову Івану Петровичу.

3.12.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди з цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення та передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 1,5850 га по вул. Незалежності, 228/5 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області громадянці Свистун Галині Миколаївні.

3.13.   Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб загальною площею 17,4951 га громадянину Панкову Сергію Олександровичу та громадянину Шутьку Валерію Миколайовичу на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Антонів).

3.14.   Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі - підприємцю Андрійчуку Олександру Михайловичу.

3.15.   Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні.

3.16.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Чорній Людмилі Олексіївні.

3.17.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Ліпніцькому Ігорю Юрійовичу.

3.18.   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Піщаній Надії Юріївні.

3.19.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту товариству з обмеженою відповідальністю «Київоблпреса».

3.20.   Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Сквирське комунальне господарство».

3.21.   Про передачу земельної ділянки комунальної власності у постійне користування КП «Сквираблагоустрій».

3.22.   Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 27.07.2023 № 31.43-37-VIII.

3.23. Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Бовкуну Василю Євгеновичу.

3.24    Про розгляд заяви щодо продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Суслову Олександру Івановичу.

3.25.   Про розгляд заяви про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної церкви — Київський Патріархат Святителя Миколая.

3.26.   Про розгляд заяви громадянки Кравченко Любові Григорівни щодо встановлення особистого строкового земельного сервітуту.

3.27.   Про розгляд заяви про продовження (поновлення) договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Колос».

3.28.   Про розгляд заяви про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Стандарт Ойл Компані».

3.29.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Соколівському Євгенію Миколайовичу у с. Горобіївка Білоцерківського району Київської області.

3.30.   Про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Івановою Оленою Ігорівною.

3.31.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

3.32.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

3.33.   Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту фізичній особі – підприємцю Оганнісяну Армену Павлушовичу.

3.34.   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Руденко Валентині Іванівні.

3.35.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у передачі земельної ділянки у приватну власність громадянці Корінній Катерині Михайлівні.

3.36.   Про розгляд заяви приватного підприємства «Новагрос» щодо припинення договору оренди землі.

3.37.   Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації інших технічних засобів ПрАТ «ВФ Україна».

3.38.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Безпечна Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

3.39.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Горобіївка Сквирська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

3.40.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Дулицьке Сквирська міська територіальна громада Білоцерківського району Київської області.

3.41.   Про розгляд клопотань філії «Білоцерківське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

3.42.    Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с.Кривошиїнці).

3.43. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (с. Пустоварівка).   

3.44.   Про розгляд заяви громадянки Воєводи Віри Степанівни щодо продовження договору оренди земельної ділянки.

3.45.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Тетерук Ганні Олексіївні.

3.46.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Тараса Шевченка 96, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.47.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0833 га по вул. Незалежності, 124, у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.48.   Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Цапок Ганні Василівні.

3.49.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Кузьмичьовій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0616 га по вул. Захисників України, 13 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.50.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Ляшенку Віктору Митрофановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1924 га по вул. Миру, 63А у с. Дулицьке Білоцерківського району Київської області.

3.51.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Заяцу Віталію Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га по вул. Центральна, 46 у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області.

3.52.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Моісеєву Ігорю Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Панаса Мирного, 10 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.53.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Потьомкіній Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0698 га по вул. Ігоря Сікорського, 55 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.54.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Приндюку Ярославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Незалежності, 45 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

3.55.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шевченко Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1114 га по вул. Тараса Шевченка, 38 у с. Золотуха Білоцерківського району Київської області.

3.56.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Великій Дар’ї Сергіївні.

3.57.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Корнійчуку Роману Івановичу.

3.58.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Тетяні Олексіївні.

3.59.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Марцун Тетяні Іванівні.

3.60.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Остапчуку Анатолію Васильовичу.

3.61.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Павлівському Анатолію Миколайовичу.

3.62.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Палієнку Віталію Васильовичу.

3.63.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Шафоростову Олександру Євгенійовичу.

3.64.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Комарніцькій Раїсі Мар’янівні.

3.65.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної  власності  у спільну часткову власність громадянці Слепченко Олені Валеріївні та громадянці Перебейніс Аллі Сергіївні.

3.66.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )  меж  земельної ділянки в  натурі  (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної  власності  у спільну часткову власність громадянці Чорнолецькій Надії Іванівні, громадянці Івановій Людмилі Василівні та громадянці Кравченко Таїсії Василівні.

3.67.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Корнійчук Аллі Юріївні.

3.68.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Гитченку Владиславу Володимировичу.

3.69.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Губаревій Антоніні Костянтинівні.

3.70.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лясківській Ользі Михайлівні.

3.71.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Покусаєвій Людмилі Вікторівні.

3.72.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернезі Олександру Михайловичу.

3.73.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Шестункіній Наталії Володимирівні.

3.74.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Пасічник Анастасії Володимирівні.

3.75.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Чернію Владиславу Івановичу.

3.76.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці Лісовській Таїсі Андріївні.

3.77.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Герлизі Анатолію Леонідовичу.

3.78.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянину Самелюку Олександру Станіславовичу.

3.79.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці  Охріменко Наталії Вікторівні.

3.80.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки комунальної власності у власність громадянці  Поліщук Катерині Борисівні.

Доповідає: Паніматченко Л.Д., начальниця відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

 

 

 

Міська голова                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: