Звернення Сквирського міського голови з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата публікації 28.8.2020 16:17:17

Звернення Сквирського міського голови

В цей день ми об’єднуємося і схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших співвітчизників, які відстоюючи свободу і незалежність, віддали своє життя в ім’я майбутніх поколінь.

Поруч із нами, в нашому місті та селах живуть їх батьки, дружини, діти, рідні. Ми розділяємо їх біль і дякуємо батькам за те, що виховали справжніх героїв.

Пишаємося ними,  пам’ятаємо кожне ім’я та нехай ніколи не згасне у наших душах свіча пам’яті про кожного українського воїна, який ціною власного життя захистив мирне майбутнє.

Сквирський міський голова Валерій Скочко